E-book

Finanční srovnání, záruka 25 let

Vyplatí se investice do centrálního vysavače? Pořízení centrálního vysavače znamená vložit finanční prostředky do pomocníka, který nám 25 let bez rizika šetří čas, námahu a zdraví.

U každé investice sledujeme především její výhodnost. Pokud se jedná například o nové hodinky nebo auto, mísí se v nás při rozhodování racionální úvahy i emoce. Bude to hezké, dodá mi to třeba statusový pocit, udělá mi nákup radost? A jak to bude s hodnotou pořizované věci řekněme za 5 let? Jsou ale tyto úvahy na místě i při nákupu vysavače?

 

Kupodivu ano, jsou. Stejně jako u auta či hodinek chceme i po vysavači, aby bezchybně fungoval co nejdelší dobu. Aby se naše investice jednoduše vyplatila. Z tohoto úhlu se na první pohled jeví centrální vysavač jako auto vyšší střední třídy. Ze srovnávaných typů je nejdražší. Jasně, má mnoho nepopiratelných výhod, ale přece jenom… malá „nákupní taška“ mě přece odveze taky. 

 

V případě podobných úvah pomůže, když si vezmeme tužku, papír a jednoduše si sepíšeme pro a proti. Něco zaplatím a něco získám. Kolonka výhod u centrálního vysavače bude nejdelší. A nakonec s překvapení zjistíte, že když porovnáte jeho kupní cenu s délkou záruky, která je 25 let, vychází dokonce i finančně nejlépe. Čtvrt století se o něj prakticky nemusíte starat – je totiž v záruce. 

 

 

Při rekonstrukci domu nezapomeňte na centrální vysavač

Dana a Pavel rekonstruovali rodinný dům. Rozhodli se pro instalaci centrálního vysavače, aby předešli vzniku alergií u svých dětí. A zajistili tím pro všechny zdravé bydlení a pro sebe jednodušší a rychlejší úklid.
E-book Vám bude spřístupněn po vyplnění emailové adresy.