E-book

Garáž a auto

Pokud máte centrální jednotku umístěnou v garáži, je dobré si nechat namontovat jednu zásuvku přímo tam a jednu určitě na fasádu domu pro úklid auta venku za pěkného počasí. Lze použít stejnou hadici, kterou máte pro úklid domu, nebo flexibilní hadici, která se přizpůsobí vzdálenosti auta. Není tak náročná na skladování, ve smrštěném stavu měří přes 2 metry. Její maximální dosah je 12 metrů.

 

Směšovač vody a čisticí směsi 

 

 Při vysávání interiéru vozu se hodí zejména užší, štěrbinové nástavce, které jsou součástí příslušenství. S nimi se nejsnáze dostanete do obtížněji přístupných míst mezi sedadly a dveřmi, pod sedadly, v bočních přihrádkách nebo kolem středového panelu. Dokonalý úklid interiéru auta je otázkou několik minut. Pro úklid auta a garáže jsou v nabídce kompletní sady příslušenství včetně hadic s ovládáním v rukojeti, i flexibilních hadic, podle požadavku uživatele. 

Skvělým pomocníkem v garáži je VROOM, který při montáži na speciální držák umožňuje jeho instalaci pod strop garáže.

 

Při rekonstrukci domu nezapomeňte na centrální vysavač

Dana a Pavel rekonstruovali rodinný dům. Rozhodli se pro instalaci centrálního vysavače, aby předešli vzniku alergií u svých dětí. A zajistili tím pro všechny zdravé bydlení a pro sebe jednodušší a rychlejší úklid.
E-book Vám bude spřístupněn po vyplnění emailové adresy.