E-book

Jednoduchá údržba vysavače a filtru

Silpure filtr s obsahem stříbra zabraňuje růstu bakterií na jeho povrchu a tím samovolnému ucpávání pórů a snižování průtoku vzduchu přes filtr, což se projeví na výkonu vysavače. Proto není údržba centrálního vysavače potřebná tak často. Stačí jednou za rok vyprat prachový filtr v běžné pračce na prádlo a 2x za rok vysypat kontejner s hrubým prachem.

 

Budete-li často vysávat jemný prach, umožňují centrální vysavače vkládání speciálních papírových vaků nebo přídavných filtrů, které se jednoduše natáhnou přes stávající Silpure filtr. Takové filtry ve vysavači vydrží i půl roku a ještě více usnadní údržbu a snižují čištění filtru na minimum. 

 

 Ochrana filtru SILPURE je trvalá. Testem bylo prokázáno, že chrání filtr i po 50 vypráních v automatické pračce.

 

 Potrubí a hadice nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Ti, kteří si zakoupili centrální vysavač s možností přímého sání vody, si ale mohou jednou za čas propláchnout trubní rozvod vodou. 

 

Obecně ale platí, že rozvod centrálního vysavače v domě má životnost domu samotného. 

 

Pokud nějaké problémy přeci jen vzniknou, umí je vyřešit odborníci vybavení moderní kamerovou technikou. 

 

Při rekonstrukci domu nezapomeňte na centrální vysavač

Dana a Pavel rekonstruovali rodinný dům. Rozhodli se pro instalaci centrálního vysavače, aby předešli vzniku alergií u svých dětí. A zajistili tím pro všechny zdravé bydlení a pro sebe jednodušší a rychlejší úklid.
E-book Vám bude spřístupněn po vyplnění emailové adresy.